Muzejní noc 2018

PETROF – Z historie do současnosti

Přijďte s námi prožít příběh slavné české rodiny a prohlédnout si ty nejzajímavější exponáty z historie i současnosti české firmy PETROF!

Základním stanovištěm pro Vás bude nová budova kulturního centra PETROF Gallery, která je součástí továrny PETROF. V ní je možné spatřit jeden z největších a nejmodernějších showroomů s piany ve střední Evropě, hudební kavárnu i multifunkční halu.

Odkryjeme vám spletité osudy všech pěti generací rodiny a mistrů klavírníků, kteří pro vás již od roku 1864 v Hradci Králové staví ty nejkvalitnější nástroje. V Muzeu PETROF si můžete prohlédnout unikátní pianina od historických až po nejnovější modely. Čekají vás jedinečné klavíry včetně těch samohrajících. Těšit se můžete na harmonia a další zajímavé exponáty.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost odhalit tajuplné zákoutí rodiny PETROF, jednoho z největších výrobců akustických klavírů a pianin v Evropě!

Vstup je ZDARMA.

Kdy: 18.5.2018     Začátek: 18:00     Konec: 23:59