Návštěva Boni Pueri v továrně a MUZEU PETROF

Ve středu 3. června nás navštívil hradecký pěvecký sbor Boni Pueri. Děti si v doprovodu paní učitelky Terezy Špulákové a Ondřeje Hromádka prošly továrnu a pozorně naslouchaly výkladu, jak se úžasné nástroje PETROF vyrábějí. Shlédly provoz od dřevovýroby až po expedici, z četných dotazů byl znát jejich skutečný zájem. Protože jde o děti s hudebním vzděláním,  nadšeně si prohlédly a hlavně vyzkoušely hru na křídla PETROF i prémiovou značku ANT. PETROF.

Neodradilo je ani horké počasí a s elánem dětem vlastním zamířily do MUZEA PETROF, kde je provázely dámy Ivana Petrofová a Eva Srnská. Historické exempláře harmonií, pianoly, pianin a klavírů děti viditelně zaujaly, vrcholem programu pak bylo představení unikátního pianobaru se samohrajkou.